• Свеж
И мажите Совет за кошарка шорцеви

И мажите Совет за кошарка шорцеви

DEN 519.84

Од стока
Во магацинот

Погоди на теренот со овие „врвови“ кошаркарски шорцеви од и 1 со безбедна и удобна еластична лента за половината и влечење за кога сте во движење. Со разноврсен дизајн, овие шорцеви за блокирање на перформанси се исто така совршени за секојдневно носење. Дизајнирано со полиестерска кафез мрежа што ги прави овие шорцеви што дишат. Резултат! Еластична половината со низа за цртање. И 1 лого. Машинско миење ладно. Tumble Dry Low . Кратко во кошарката. Активна облека. 100 % полиестер. Направено од полиестерски перформанси меѓусебно.

Детални спецификации

Додатоци на производи