• Свеж
Уникатни поволни цени за затворање на пликови за затворање, крал, светло сиво

Уникатни поволни цени за затворање на пликови за затворање, крал, светло сиво

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници на Шамс се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред да ја набавите и да дозволите мала разлика во бојата, како резултат на мониторските варијации на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. Забелешка : Имаме 2 вида пакување за случајна испорака, но тоа не влијае на квалитетот на производот , Се надевам дека не ти пречи. Единствени поволни цени за затворање на пликови со 2 пакувања, срам, крал, светло сив материјал : 110 GSM Дишењето на микрофибер ткаенина од 1800 серии. Достапна големина : Стандард - 20 "x 26" кралица - 20 "x 30" крал - 20 "x 36". Тип на затворање на пликот. Микрофибер ткаенина од удобност ви го дава мекиот допир. Вклучува само 2 парчиња капаци на перници, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Детални спецификации

Додатоци на производи