• Свеж
Пакет со ниски куќи со активни перформанси со ниски пакети со ниска моќност

Пакет со ниски куќи со активни перформанси со ниски пакети со ниска моќност

DEN 223.20

Од стока
Во магацинот

Тоа е совршена комбинација на сила и удобност. Active Performance на Russell Active Performance Dri -Power 360 Sucks Coots - 3 пакет е доволно тежок за да се справи со вашиот активен животен стил. Заземете став на теренот или на теренот со низа смели бои и дизајни. Овие чорапи со ниско сечење имаат амортизација на зоната во насочени области за дополнителна удобност и заштита и компресија на лак за удобност и апсорпција на шок. Технологијата за управување со влага DRI-Power 360 работи моќно за да ги задржите нозете ладни и суви, за да можете да продолжите. Мешава мрежа е исто така конструирана во чорапот за вентилација. Трајни и прифатливи, машките атлетски чорапи на Расел, исто така, имаат пети за изведба за повеќе амортизирање и лесна конструкција. Активни перформанси на Расел Активни перформанси DRI -Power 360 ниски сециски чорапи - 3 пакувања во зона на пакети во области со големо влијание. Поддршка за компресија на лакот и глуждот. Одговара на големи и високи. Управување со влага DRI-Power 360 за да ги задржите нозете суви. Идеално за обувки со понизок профил. Мрежа за вентилација.

Детални спецификации

Додатоци на производи