• Свеж
Поздрав на сезоната на „Ступел индустрии“ Наутичкото новогодишно дрво за елки за новородени плочи од Мелиса Хајат ДОО ДОО

Поздрав на сезоната на „Ступел индустрии“ Наутичкото новогодишно дрво за елки за новородени плочи од Мелиса

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Мелиса Хајат ДОО.

Детални спецификации

Додатоци на производи