• Свеж
Conceptsенски концепти Спортски јаглен Синсинати Бенгалс Билборд лажичка за резервоарот за враќање на вратот и сет за спиење со шорцеви

Conceptsенски концепти Спортски јаглен Синсинати Бенгалс Билборд лажичка за резервоарот за враќање на вратот

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Совршено за ноќни игри дома или слатко првенство дремка, овој резервоар за резервоарот „Билборд“ и „Шортс Спиј“ поставен од Концепти Спорт е полн со тимски дух. Се одликува со посебна графика на Синсинати Бенгалс на врвот на стилска шема за тај-дина. Деколте за лажичка нуди дополнителна привлечност. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Ракербек. Бренд : Концепти Спорт. Увезени. Inseam на мерките на големината S Приближно. Материјал 3 ". графики.

Детални спецификации

Додатоци на производи