• Свеж
Без граници на topони јаки на topони јаки и шорцеви за велосипеди, сет со 2 парчиња

Без граници на topони јаки на topони јаки и шорцеви за велосипеди, сет со 2 парчиња

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Нашите без граници Јуниорс Johnони јака резервоар и краток сет за велосипеди е задолжително за време на сончевата сезона. Ова дуо е совршено за кога ви треба удобна и симпатична облека, кога работите надвор или кога легнувате дома. Друга опасност од ова дуо е тоа што можете да ги мешате и да одговарате на овие парчиња со некои други омилени предмети во вашиот плакар. Достапно во четири трендовски бои. Исклучиво на. Материјали : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 резервоар и 1 пар шорцеви за велосипеди. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина на резервоарот M. Nyони јака со V-врат; без ракави; Дизајн со ребра. Кратки карактеристики на велосипед : стил на влечење со еластична половината; висок пораст; Телефонски џеб на страна; Дизајн со ребра. Просторот на резервоарите на Јуниорс и шорцевите за велосипеди поставени од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи