• Свеж
Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски тигарски ленти, исмејувани џемпер на вратот

Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски тигарски ленти, исмејувани џемпер на вратот

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Ние сме диви околу овие ленти од тигар! Навои слични на Лурекс го даваат овој исмејувачки џемпер од вратот од фармерките Софија од Софија Вергара елемент достоен за центарот на вниманието. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¡Estamos enloquecidos con estas rayas de tigre! Лос Хилос Типо Лурекс Ле Дан А Есте Сутер де Куело алто де Софија фармерки де Софија Вергара Ун Елементто Протагонико. Ексклузивен en. Фармерки на Софија од страна на Софија Вергара, плетен џемпер резервоар за џемпери приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modeo : estatura : 5’10 ”; Цинтура : 26 ”; бисто : 33 ”; Кадерас : 36 ”. Моделот носи големина S/la Modelo viste una talla pequeña (и). Полу-опремена/Корте Семиавдедо. Исмејувачки врат; Стајлинг на пуловер/Куело Алто; Diseño Fácil de Poner. Долги ракави/Манга Ларга. Плетено тело; Нишки слични на Лурекс/торзо кон Теџидо де Пунто; Хилос Типо Лурекс. 56% полиестер/41% акрилик/3% спандекс/56% полиестер; 41% Акрилико; 3% LICRA. Машинска миење/Лавадо А Máquina. Увезено/де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи