• Свеж
GAP HOME GEOMETRIC WOTEN ARIANG AREAT, 10 '8'

GAP HOME GEOMETRIC WOTEN ARIANG AREAT, 10 '8'

DEN 1232.00

Од стока
Во магацинот

Модерен мотив инспириран од Шибори е фрлен во сива боја во апстрактниот современ геометриски високо-низок ткаен стил на килимот во затворен простор во затворен простор Шибори, во крем, големина 8'x10 '. Плетени со премија од презим на дамка, направено од 77% рециклиран полиестер и 23% девица полиестер, овој траен стил е завршен со здрав јута и поддршка од латекс. Еластично и покрај секојдневно и абење и солзи, оваа област е идеален за области со висок сообраќај, како дневни простории, области за јадење, канцеларии, спални соби и многу повеќе. Едноставно вакуум и место чисто по потреба со раствор на вода и благ детергент. Се препорачува подлога за килим за да го заштитите вашиот килим и тротоарите под неа. Боја/големина : крем, сива 8 'x 10'. Тип на конструкција : ткаена машина. Препорачани соби : трпезарија, спална соба, семејна соба, дневна соба. Отпорен на дамки.

Детални спецификации

Додатоци на производи