• Свеж
Чудо нација бебе и дете девојче разгалено бикини, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете девојче разгалено бикини, 2-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Секоја цветен принт на оваа чудо нација што ја разгали бикини ќе го осветли нејзиниот ден. Овој слатко дизајниран костим за капење има врвен пуловер со квадратен врат, ракави на ракави и разгалена облога за дополнителна доза на симпатична. Соодветна со расипаното дно, тоа ќе биде омилен за забавно лето. Исклучиво на. Материјал : 84% полиестер/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : бикини. Врвни карактеристики : пуловер; квадратен врат; Трим на руфла; ракави на ракави; печатење на сите. Крајни карактеристики : повлекување; разгалени нозе; печатење на сите. Девојче за бебиња и дете го разгали 2-парчиња бикини од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи