• Свеж
Единствени поволни цени за женски плус туничен чипка со чипка на вратот со кратки ракави за кратки ракави

Единствени поволни цени за женски плус туничен чипка со чипка на вратот со кратки ракави за кратки ракави

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Тоа е бренд со плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покаже вашата совршена крива и удобните ткаенини овозможуваат пријатно искуство. Обликот на блузата е обичен и лесно се носи. Исклучително мека и дише блуза, се вклопува во удобна. Мешање (во инчи) Меѓународна големина градите Girth Girth -Shoulder Width1x 46 1/8 44 7/8 16 5/82x 49 1/4 48 - 17 3/83x 52 3/4 51 5/8 - 184x 56 1/4 55 1/8 18 3/4 уникатни поволни цени Plusенски плус туничен чипка со чипка со чипка со кратки ракави со кратки ракави на врвови на морнарицата 4x 90% најлон 10% спандекс. Чипка сè. Тркалезен врат. Краток ракав. Врвовите на peplum. Увезени. Опуштено вклопување. Лесен. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'4 ", 170 фунти одговара на големина 1x.

Детални спецификации

Додатоци на производи