• Свеж
Бесплатно склопување со високи панталони со висок пораст

Бесплатно склопување со високи панталони со висок пораст

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Само на време за фестивалска сезона! Современи панталони со широко нозе на слободното склопување со висока силуета и пространи широки нозе-совршени за летни денови и ладни вечери. Носете ги со затегната блуза или блуза на мама (да, таа има и една) за изглед без грижа. Само на. Материјал : Средно индиго : 100% памук; Други бои : 72% Рејон/28% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : Широк нога. Подигање и инсејм : Високи 11,5?; 30? in Seam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 џебови од страничен шеф. Карактеристики : ткаено тело; Врза за влечење за лесно прилагодување. Pulенски широки панталони за влечење на нозете од слободно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи