• Свеж
Шарени рагби поло

Шарени рагби поло

DEN 351.52

Од стока
Во магацинот

Овој долг ракав на „Wonder Nation Boys“ го има класичниот изглед на вашиот млад човек на рагби на рагби, рагби, рагби поло, долги ракави. Плакета со двојно копче. Ребреста поло -јака. Машинско миење ладно.

Детални спецификации

Додатоци на производи