• Свеж
Подобри домови и градини 8in Poinsettia Ice Crystal, затворен растение, светла светлина

Подобри домови и градини 8in Poinsettia Ice Crystal, затворен растение, светла светлина

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Уживајте во разновидните црвени и бели брани на овие омилени празници. Одлично за украсување за празниците или давање како подарок. Користете го овој центар во затворен простор или каде што температурите не се очекува да бидат под 42 степени. Вода фабрика кога е суво. Подобри домови и градини 8in Poinsettia Ice Crystal. Овие омилени празници имаат невообичаени цвеќиња со црвена маргина и кремасти бел центар за уживање во целата сезона и доаѓа во декоративен пад во контејнер . изведува најдобри во затворен простор со светла индиректна светлина . Одлична ставка за украсување за празници или надавање . Чувајте го растението подалеку од ладни нацрти и вода кога почвата е сува.

Детални спецификации

Додатоци на производи