• Свеж
Мебел Сицилијан паметен електричен камин 44. 40. Слободно затворено паметни електрични камини

Мебел Сицилијан паметен електричен камин 44. 40. Слободно затворено паметни електрични камини

DEN 1375.84

Од стока
Во магацинот

Загрејте ги класиците. Убавата дрвена работа носи традиционален допир на модерна погодност во овој паметен ТВ штанд на електрично огниште. Блескавите логори за пожар додаваат амбиент со треперење LED пламен и живописни ембери, со или без топлина. Технологијата Alexa овозможена со глас овозможува непречена контрола од каде било во собата. Богатиот финиш на махагони се вклопува добро без да се меша, создавајќи традиционална фокусна точка во вашата дневна соба или формален простор за јадење. Електричен камин W/ Faux River Stone опкружување, дополнителна топлина за пријатно чувство во просторија до 400 квадратни метри, панелот на екранот на допир обезбедува директна контрола од ложиштето, долг живот, енергетски ефикасни LED светилки, користете без грејач за целогодишно уживање , Погодност на далечинскиот управувач од вашиот кауч, одговара на стандарден излез на wallидот, не е потребна дополнителна електрична опрема. Класичен ТВ штанд со електричен камин w/ технологија овозможена со Алекса. Дополнителна топлина за пријатно чувство во просторија до 400 квадратни метри. Гласовната технологија и далечинскиот управувач овозможуваат целосна контрола од вашиот кауч. Долг живот, енергетски ефикасни LED светилки. Користете без грејач за целогодишно уживање. Одговара на стандарден излез на wallидот, не е потребна дополнителна електрична опрема. Алекса се вклучи/исклучува, се загрева/надолу, ниво на пламен нагоре/надолу и поставува тајмер. Сместува телевизија со рамен екран до 47. Забележете, потребна е сметка за Alexa за да се користи овој уред. Не оставајте камин да работи без надзор; Каминот не се исклучува ако се преврти. Дневна соба, трпезарија или отворен простор за живеење на концепти. Мек традиционален стил. Заврши од слонова коска. Севкупно : 44,75 "W x 14" D x 40,25 "H. Вклучува далечински управувач; вклучува паметно огнено оружје во посебен картон. Потребно е склопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи