• Свеж
Ventura Crank Set отстранувач за квадратни оски

Ventura Crank Set отстранувач за квадратни оски

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Отстранувачот на Set Crank Ventura е компактен отстранувач на челик што работи на оските на заградите на дното. Алатката може да се користи со клуч со отворен крај на 15 милиметри и клуч за хексадецимација од 14 милиметри. Компактен дизајн убаво се вклопува во кутијата со алатки. Отстранувач на поставување на вентура за квадратни оски : За стандардни оски на заграда на дното на дното. Користете клуч за отворен крај на отворено и клуч на Ален од 14 мм. Мал и лесен за складирање. Црно и сребро. Во пакувањето OEM.

Детални спецификации

Додатоци на производи