• Свеж
Без граници на Јуниорс Хенли Ками, 2-пакет

Без граници на Јуниорс Хенли Ками, 2-пакет

DEN 143.68

Од стока
Во магацинот

Донесете го вашиот стил на ладно време во топлата сезона со овој Хенли Ками 2-пакет од без граници. Класичен преработен за целогодишно носење, овие камиони имаат копче за копче од предната страна и се изработени од супер-мека плетена ткаенина за удобно чувство на целиот ден. Спорнете ги соло во текот на летото и поставете ги додека температурата паѓа за бесконечни облеки. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/37% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-пакет вклучува : две ками. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ленти со шпагети. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Плакета на копчињата однапред; Исечен полите. Хенли Ками 2-пакет за јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи