• Свеж
Силуета Премиум винил

Силуета Премиум винил

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Подобрете го изгледот на вашиот украсен декор со оваа силуета на Америка Премиум винил. Достапно е во најразлични стилови за да одговараат на вашите потреби за украсување во затворен простор или на отворено. Овој лепило винил е доволно разноврсен за да се користи за повеќе апликации. Силуета на Америка Премиум винил : Премиум затворен/отворен винил, 12 "x 6 '. Достапно во најразлични стилови. Лесен за употреба. Може да се користи за да се заврши низа проекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи