• Свеж
Miaенски Carat Carat T.G.W. Овално сечење создаден тениски нараквица од рубин и дијамант Стерлинг Сребрен овален S-Link Tennis

Miaенски Carat Carat T.G.W. Овално сечење создаден тениски нараквица од рубин и дијамант Стерлинг Сребрен

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Бидете подготвени забави со оваа класична миабела, создадена тениска нараквица од рубин и дијамант, овален нараквица. Изработено во бујно сребро сребро, има 24 овални снопови, креирани рубински камења (6 х 4мм) со три дијаманти со кружни, поставени од отвори (H-I, I3), изработени во мотиви S-Link. Подобрена со висока полска завршница, оваа нараквица мери 7-инчи во должина и се обезбедува со затворач на јазикот на притисок за подолга издржливост. Оваа разноврсна нараквица ќе го комплиментира вашиот изглед и ќе ве направи кралица на елеганцијата. Направено во сребро. 18 CT T.G.W. Создаде Руби. Создадено Руби сечење : овална. 0,03 КТ. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : H-I. Јасност на дијаманти : I3. Простори и песни поставени камења. Должина на нараквица : 7 ". Притисок на јазикот на јазикот. Овална тениска нараквица S -Link. Април Април. Нашите парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картички сите завиткани во зачудувачка кутија за подароци. Безвременски класици - прифаќањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за Сите џебови! Секој стил. Мијабела гаранција - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи