• Свеж
Чудо на нација кратки ракави украсени графички секвенциски класични фит маица пакет

Чудо на нација кратки ракави украсени графички секвенциски класични фит маица пакет

DEN 230.24

Од стока
Во магацинот

Кратки ракави на девојчињата украсени од чудо нација. Овие секојдневни графички тимови од Wonder Nation имаат забавни графички украси - тоа е совршен додаток на гардеробата на вашата девојка за училиште, време на игра и многу повеќе! Исклучиво на. Девојките можат да најдат секојдневни, лесни графички тимови од Wonder Nation. Овие се прикажани забавни графички украси, како што се sequins и техника на леќата за да го возбудат изгледот на девојчињата со ладење! Вклучува 2 маици. Екипаж. Кратки ракави. Заоблен хемлин. Предни графички украси. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојките украсени маици од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи