• Свеж
Грејсон Социјални девојки Snoopy Pullover Sweatshirt, големини XS-XXL

Грејсон Социјални девојки Snoopy Pullover Sweatshirt, големини XS-XXL

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Нејзината омилена стрип лента Бигл е прикажана на оваа опуштена среќна и kindубезна џемпер од пулвер од Грејсон Социјал. Изработено во удобна, памучна мешавина, оваа џемпер на Snoopy е совршена за да се лепи низ куќата и да се спари со нејзините фармерки или хеланки. Оваа разноврсна маичка со долги ракави, во која има симпатична графичка печатење Snoopy е сигурно дека ќе биде нејзин следен главен гардероба-износи, дише и совршено за целодневно носење. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст печатење однапред. © Кикирики ширум светот ДОО, сите права се задржани. Девојки џемпери за џвакање на девојки од Грејсон Социјал.

Детални спецификации

Додатоци на производи