• Свеж
14к жолто злато мажи и женски 18 ѓердан од ланец Лумацина

14к жолто злато мажи и женски 18 ѓердан од ланец Лумацина

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

14 K жолто злато машко и женско 18 "1,05мм ѓердан од ланец Лумацина со 035 мерач и ознака за квалитет на заклучување на јастог. Нашиот дизајн на лумацина е совршена комбинација на едноставност и елеганција на ланец од 14 карат : повеќе од достоен за место во кој било накит во кој било накит Колекцијата на ентузијасти. Дизајн на сложеност што нема да има проблем да комплиментира каков било избор на гардероба. Овој ланец ја вметнува својата славна убавина без потреба од дополнителни додатоци. Со плетеница на големини и бои, некој би бил тешко да се најде на овој ланец на пакет на вашите потреби. Може да уживаат и од машки и женски вкусови и работи за секоја пригода без разлика дали се обични или формални. Заклучување на јастог го комплиментира овој ланец со лесно да се обезбеди затворање. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка Можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведен. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Мажи и жени. Жолто злато (жолта боја). (Друг) ланец на лумацина.

Детални спецификации

Додатоци на производи