• Свеж
Кетрин Маландрино женски јуниори Француски тери џемпери и салон шорцеви, сет со 2 парчиња

Кетрин Маландрино женски јуниори Француски тери џемпери и салон шорцеви, сет со 2 парчиња

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Колку е часот? Време е да дневно! Овој дво-парчен сет од Кетрин Маланддрино го прави официјално дека се исклучувате и се одвивате со опуштена џемпер и шорцеви за влечење, истакнати со детали за францускиот Тери. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. вклучува 1 џемпер и 1 пар шорцеви. Џемпер : екипаж; стил на пуловер; долги ракави. Шорцеви : стил на влечење; Еластична половината. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Женски џемпери и шорцеви поставени од Кетрин Маланддрино.

Детални спецификации

Додатоци на производи