• Свеж
Маица за маици и џогерски панталони на Blues Clue Baby & Toodl

Маица за маици и џогерски панталони на Blues Clue Baby & Toodl

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Овој сет на џогер со 2 парчиња ќе биде негова омилена облека за блуз. Првото парче е маичка со сина маичка со голем блуз за печатење! Нејзината шепа има сјаен гел, така што вашето момче од лит може да комуницира со сина боја и графички блуз индиции за враќање на вратот! Овој врв е спарен со мек џогер со руно со манжетна манжетна и манжетна на ногата на ребрата и лентата за половината. 2 парчиња џогер постави блуз индиции сјајно гел слабо меко руно.

Детални спецификации

Додатоци на производи