• Свеж
Брустер Менди светло сина лента позадина

Брустер Менди светло сина лента позадина

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Чиста и свежа лента со ленти во перивинк и бела. Подготвен цврст лим винил материјал; Нема повторување, случаен натпревар; Чиста може да се избрише и може да се опише; 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Детални спецификации

Додатоци на производи