• Свеж
Каубојски киселина миење на киселина за печатење на маица за мажи и голема машка маица

Каубојски киселина миење на киселина за печатење на маица за мажи и голема машка маица

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Проширете ја вашата гардероба за поп култура со оваа аниме-инспирирана графичка маица во која има преден распрскувач на Spike Spiegel од Каубој Бебоп. Оваа ладна кисела миење ја погодува сите вистински белешки на забавен, секојдневен стил! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Кратки ракави. Графички принт од предната страна; Заврши за миење на киселина. © Sunrise, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Машка маица за миење на киселина од каубојска киселина.

Детални спецификации

Додатоци на производи