• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Size Tunic должина на секојдневна суштинска Ками, пакет

Terra & Sky Women's Plus Size Tunic должина на секојдневна суштинска Ками, пакет

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Деколте за лажичка. Без ракави со прилагодливи ленти за шпагети. Повлечен стил. Хемлин со должина на туника. Опуштено вклопување. Пакет од две кошули. Плеска ткаенина Jerseyерси. 60% памук, 40% полиестер. Машински измијте го нежен циклус ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво ниско, средно железо доколку е потребно. Направено во Гватемала.

Детални спецификации

Додатоци на производи