• Свеж
Патрола за патрола момче гостински садови и комплет за декорација

Патрола за патрола момче гостински садови и комплет за декорација

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Направете го шопингот лесно со избирање на овој пакет Paw Patrol Boy Pack кој беше стручно конструиран. Овој пакет ги содржи сите забавни декор што треба да ги воодушеви вашите гости, додека ви заштедува време и пари. Ова момче Патрол Патрол 16 Пријави за производи за гости и комплет за деко вклучува : (16) чинии за вечера, 16) Плочи за вечера, (16) Десертни плочи, (16) 9 мл. Чаши, (16) салфетки за ручек, (16) вилушки и лажици, (2) табели, (12) балони со латекс, (2) лента за виткање, (1) комплет за украсување хартија и (1) кутија од 24 свеќи. PAW PATROL BOY 16 КОМПАТ ЗА ТАБОЛНИЦИ И ДЕКОРАЦИЈА.

Детални спецификации

Додатоци на производи