• Свеж
ВИВЕР ОРИГИНАЛНА ДЕНЕРСКИ РАКЕРСКИ Чаир - Вистинска тиркизна

ВИВЕР ОРИГИНАЛНА ДЕНЕРСКИ РАКЕРСКИ Чаир - Вистинска тиркизна

DEN 3395.04

Од стока
Во магацинот

Подгответе се да карпате! Подобрената перница за ткаенини со перница ја снабдува Врховната удобност. Голем чадор од шест точки нуди заштитно олеснување на сенката од сонцето додека се нишате и специјално обликуваната рамка и рацете на јаглен го прават влегувањето и излегувањето едноставно, само додавајќи ја удобноста на ова уникатно столче. Можете да ги мешате работите со комбинирање на овој рокер со другите членови на семејството со соништа. Престанете да сонувате и започнете да лулате! Совет : Како и повеќето чадори, високи ветрови можат да предизвикаат оштетување. Нашиот чадор се отстранува брзо за да можете безбедно да го чувате за време на временските услови. Вклучено во кутијата : Стенд, перница, чадор, хардвер, Упатство за корисникот Подобрена перница за ткаенини е направена со полиестер што е пријателски расположен со временски услови, исполнет со приближно 2 инчи пена. Голем чадор од 6 точки нуди заштитно олеснување од сонцето. Излезените раце со гумени обвивки прават влегување и излегување од ветре. 66 "Должина x 30,5" Висина на ширина x 77 ", капацитет од 265 фунти. 12 месеци гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи