• Свеж
Реплика на миротворец

Реплика на миротворец

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

10 1/2 "Генерално. Купете, продадете ги или поседувајте ги. Може да има локални ограничувања во врска со реплики на „модерно огнено оружје : и тие треба да се проверат. Оружјето со реплика не е наменето за употреба и не може да заземе најсовремено. 45 реплика на миротворец.

Детални спецификации

Додатоци на производи