• Свеж
15 Природно потресено дрво Кејп Код инспириран наутички светилник

15 Природно потресено дрво Кејп Код инспириран наутички светилник

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Овој светилник е совршен додаток на секој дом на loversубителите на морето, суровата рустикална природа на ова парче му дава на океанот Дрифтвуд се чувствува пар ова со сидра пловни плочи или други наутички предмети совршени за секој дом на loversубителите на плажа за потсетник за димензии на лето во текот на целата година : 15 " H x 5.25 "L x 2.5 " W Материјал (и) : Дрво природно дрво потресено капаче инспириран светло. Парај го ова со сидра пловни плочи или други наутички предмети. Мерички високи 15 инчи високи од 5,25 инчи долги 2,25 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи