• Свеж
4-годишен план за заштита за спортски производи од 200-399 $ $

4-годишен план за заштита за спортски производи од 200-399 $ $

DEN 720.00

Од стока
Во магацинот

Добијте години на заштита за само пени на ден. Покриени опции : Механичко што е покриено? Механички и електрични неуспеси; Напојување или неуспеси на напојувањето; Неуспех на артикалот за време на нормална употреба, или од нормално абење кога започнува покриеноста? Вашата покриеност започнува на денот кога ќе го купите вашиот план; Наградувана услуга : 24/7 Поддршка за клиенти; Брзи поправки или замени; откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена; Бесплатен превоз на сите поправки; нема одземања или скриени такси; Одземањето по барање ќе аплицира за месечни мобилни планови; како да поднесам побарување? За најбрза услуга, да поднесам побарување преку Интернет во секое време 24/7 со Squaretrade, компанија Allstate; Само одете да поднесете барање за неколку минути; побарајте ја вашата потврда и покриена ставка со вас; Многу побарувања се одобрени веднаш; Во други случаи, специјалист ќе ве води низ следните чекори; Ние ќе ја поправиме вашата ставка; Ако можеме да го поправиме, ќе ви испратиме замена или да ви ја надоместиме за вас; Важна информација; Плановите за заштита важат само за производи купени од или или продавница во последните 30 дена; Со купување на овој план за заштита, се согласувате со условите за план за заштита на вашиот план за заштита, ако не ги примите, ве молиме /помош; Вашиот план за заштита важи само за еден основен производ; Погледнете ги Условите и Условите за целосни детали за програмата /Услови; Прашања? /Помош за одговори на вообичаени прашања или да закаже повратен повик од еден од нашите специјалисти; Дознајте повеќе за плановите за заштита на /заштита.

Детални спецификации

Додатоци на производи