• Свеж
Космолизирање од страна на космополитскиот анастасија валет, бел

Космолизирање од страна на космополитскиот анастасија валет, бел

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Кажете здраво на забавата и * многу * Flirty Anastasia Collection од Cosmoliving од Космополит. Пукајќи со личност, оваа освежувачка колекција има кремасти неутрални завршувања нагласени од месинг злато или мат црна хардвер и рамка за метална метална рамка. Anastasia Valet беше дизајниран со вашиот секојдневен „вклопување во умот“. Секако, спонтаноста е одлично, но планирањето за сериозен стил е * толку * многу подобро. Чувајте јакни, џемпери и блузи без брчки на висечката шипка или куки, додека бидете сигурни дека капи, чанти и други додатоци се подготвени да одат во моментот на известување. Две пониски полици се подготвени да ги прикажат вашите пумпи и клоци, а тотално удобна полица за лебдечки го задржува вашиот телефон, клучеви и помали предмети да се изгубат во дневната мешавина. Погледнете го последното совршенство пред да излезете од вратата во прекрасното огледало во форма на овална. ICик се прашувавте, анастасија Valet е супер лесен за да може лесно да се премести од соба во соба. Објавете во спалната соба, плакарот, влезот или дури и канцеларијата за брза промена на гардеробата пред да трчате во теретана, вечера со егзекуции или ноќни девојки. Дали спомнавме, ултра издвојувањето MDF и челична конструкција во прав од оваа симпатична валета може да го издржи тестот на времето без да ја намалите вашата банкарска сметка? Затоа што да, ви треба ова во вашиот живот! Однесувајте се кон ова и многу повеќе парчиња на точка од космолинг од страна на Космополит за жестоко координиран изглед. (Секоја се продава одделно) Космолизирање од страна на космополитскиот анастасија валет, белиот космолинг од страна на космополитскиот анастасија валет беше дизајниран со вашиот дневен ден. Одликувајќи се со кремасти неутрални завршувања нагласени од месинг злато или мат црн хардвер и обложен метален рамка. Висат јакни, џемпери и блузи; Чувајте капи, чанти и други додатоци; Чувајте помали предмети во близина; Крајно полица : 13.86 "D ​​x 9.72" H x 39.65 "W; средна полица : 15,8" d x 39,65 "w; Полка за додатоци : 16,8" d x 5 "w; висина шипка : 21,4" W. Сакајте го вашиот изглед во прекрасното Огледало во форма на овална; Огледало : 49,6 "H x 13.8" W. се испорачува рамно во една кутија; бара минимално собрание; мала тежина за секоја просторија од куќата или канцеларијата; Собрани мерења : 36,65 "W x 16.8" D x 72 "H; Собрана тежина : 41,6 bs .; Вклучена е ограничена гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи