• Свеж
Добра мерка Шаблон за ватирање на ниски кругови, дизајниран од Аманда Марфи, сет од 5

Добра мерка Шаблон за ватирање на ниски кругови, дизајниран од Аманда Марфи, сет од 5

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Добра мерка од Аманда Марфи Ниска Шанк-сет од 5 кругови 1/8 "Дебелина. Ви овозможува да направите кој било круг совршено. Направени за долга машина. Сите со поддршка од нелизга. Д-код, одекнувачки, паралелни линии и вкрстено изведување. Може да се користи со домашни машини. Добра мерка ниски шаблони за ватирање на кругови, дизајниран од Аманда Марфи, сет од 5 ви овозможува да направите кој било круг совршено. Направено за машина со долга шанка . Сите со поддршка од лизгање. Површината што не е лизгање е добра за бод-во-ров, одекнува, паралелни линии и вкрстено изведување. Може да се користи со домашни машини.

Детални спецификации

Додатоци на производи