• Свеж
Графички врв на девојки на Дизни, Графички врв и шорцеви, 2-парчиња, големини 4-12

Графички врв на девојки на Дизни, Графички врв и шорцеви, 2-парчиња, големини 4-12

DEN 222.24

Од стока
Во магацинот

Ариел, Бел, Јасмин и многу повеќе! Вашиот fanубител на Дизни е сигурен дека го сака овој графички врв и сет од шорцеви со принцезата Посе. Забавно и шарено, овој сет е исто така супер удобен. Совршен избор за што и да прави - од училишни денови да си игра со пријателите. Направете го тоа натпревар и облечете како тотална облека или измешајте го и спарете го секое парче со нејзините други обични врвови и дното и ја зголеми нејзината гардероба. Материјал : Топ : 60% памук/40% полиестер; Шорцеви : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Топ и шорцеви. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; екипаж; стил на пуловер; кратки ракави со трим со зелена салата; ребрести текстура; графички однапред. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; Еластична лента за хартија од хартија; печатење на сите. © Дизни, сите права се задржани. Дизни принцезата Топ и шорцеви поставени за девојчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи