• Свеж
Кора од лесен третман со светло за лесен доктор, го отстранува коректорот на темната точка, Флорит Оз

Кора од лесен третман со светло за лесен доктор, го отстранува коректорот на темната точка, Флорит Оз

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Beauty Spacenk Goldfaden MD лесен третман на лицето кора од лицето го отстранува коректорот на темната точка, оваа освежувачка млечна киселина и мулти-овошје ензимот ексфолирачки кора од лицето ја отстранува мртвата површина на кожата за да открие посветла, посвежа, поздрава кожа. Може да го подобри изгледот на бојата на кожата и тонот. Хидрира кожа со природна влага. Коректор на темна точка. Хидрира кожата одвнатре. Помага во намалувањето на темните дамки и обезбојувањето на кожата. HELPs Намалување на појавата на темни дамки и обезбојувањето на кожата може да го подобри изгледот на бојата на кожата и тонот на кожата на кожата со природна влага Оваа ставка е дел од Beauty Space NK, вашата дестинација за брендови во побарувачка и идни опсесии. Кора од лесен третман на светло за третман на светлина Голдфаден го отстранува коректорот на темната точка, 1 fl oz помага во намалувањето на појавата на темни дамки и обезбојување на кожата. Може да го подобри изгледот на бојата на кожата и тонот. Фхидрира кожа со природна влага. Оваа ставка е дел од Beauty Space NK, вашата дестинација за брендови по барање и идни опсесии. 1,7 fl oz.

Детални спецификации

Додатоци на производи