• Свеж
Подигнете, јас сум освојувач хијалуронски серум на лице -хидратација и подмладување за сите типови кожа

Подигнете, јас сум освојувач хијалуронски серум на лице -хидратација и подмладување за сите типови кожа

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Надградете ја вашата рутина за нега на кожата со издигнување, јас сум освојувач хијалуронски серум за лице. Овој неверојатен серум прави чуда за вашата кожа, што го прави да изгледа подмладен и зрачен додека обезбедува заштита од оштетување на животната средина. Со својата моќна хијалуронска киселина, длабоко ја хидрира вашата кожа, оставајќи ја младешка и блескава. Кажете му збогум на фините линии и брчките бидејќи серумот helps помага на вашата кожа да ја задржи влагата и да промовира подмладување. Искусете ги ревитализирачките ефекти на издигнување Јас сум освојувач хијалуронски серум на лице и уживам во зрачен и младешки тен. Подгответе се да ја сакате вашата кожа! Подигнете, јас сум освојувач хијалуронски серум за лице што ја штити вашата кожа со додавање на ова во вашата секојдневна рутина за нега на кожата . Се користи за интензивно негување на кожата на ниво на клетка . Подмладува и осветлува вашата кожа со својата моќна формула . богата со антиоксиданти , ја штити кожата од сите оштетувања на животната средина . Плус, овој серум има хијалуронска киселина за да ја задржи влагата во кожата, одржувајќи ја младешката кожа.

Детални спецификации

Додатоци на производи