• Свеж
Серум за лице на витамин Ц

Серум за лице на витамин Ц

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Откријте зрачен тен со серум на лице со витамин Ц на Трусинс. Овој моќен еликсир е дизајниран да ја ревитализира и трансформира вашата кожа, обезбедувајќи мноштво придобивки што ќе ве остават да се чувствувате свежо и самоуверено. Спакувано со моќна мешавина на висококвалитетни состојки, овој серум е сигурен дека ќе стане ваша нова убавина што мора да ја има. Имајќи ја моќта на витамин Ц, овој серум активно работи за да го осветли тонот на кожата и да го намали изгледот на темни дамки и флеки. Кажете му збогум на досадна и нерамна кожа бидејќи витамин Ц го стимулира производството на колаген, промовирајќи помлад и живописен тен. Нежен на кожата, овој серум е погоден за сите типови кожа, што го прави совршен додаток на која било рутина за убавина. Инфузионирано со негување на ботанички екстракти и хијалуронска киселина, серумот на лицето на ликот на витамин Ц ветува интензивни ефекти на хидратација и опаѓање. Доживејте го луксузот на мазна и еластична кожа бидејќи овој серум продира длабоко во епидермисот, оставајќи ви со росав и светли сјај. Лесната формула обезбедува брза апсорпција без мрсен остаток, што го прави радост да се применува секој ден. Секоја апликација станува момент на само-грижа, бидејќи освежувачката арома ги крева вашите сетила и ја буди кожата. Прегрнете ја радоста да ја познавате вашата кожа се третира на луксузен и ефикасен режим на убавина. Експериција на вистинското сјај со серумот на лицето Трускинс Витамин Ц. Дозволете овој трансформативен производ да биде вашето тајно оружје за светлив и младешки тен. Подигнете ја рутината за нега на кожата и прифаќајте ја моќта на сјај на инфузија на витамин. Трускин витамин Ц серум 2oz (картон).

Детални спецификации

Додатоци на производи