• Свеж
Fruit of the Dlaight Fresh Collection Collection 3-насочен конвертибилен градник за склекови, стил FT679

Fruit of the Dlaight Fresh Collection Collection 3-насочен конвертибилен градник за склекови, стил FT679

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Три начини да го носите и милион причини да го сакате. Нашиот овошје на разбојот, 3-насочен конвертибилен градник за склекови на помлад колекција, работи со кој било врв на стил што ќе одлучите да го носите. Можете да ги скриете лентите, но нема да сакате да го скриете вашиот прекрасен лифт благодарение на нашата удобна подлога за подготовка и поддршка за подлога. Нежните, удобни и убаво, овој симпатичен градник го има сето тоа. Стилот е важен. Овошје на разбојот свежа колекција знае дека малку чипка тука, некои смели бои таму го прават притисок. Вие сте неверојатни и она што го носите треба да го одрази тоа. Затоа, облечете го тој симпатичен врв и започнете задоволни со овошјето на разбојот. Овошје на разбојот на 3-насочен конвертибилен градник за склекови на помлад колекција, стил FT679 88% најлон, 12% спандекс. 3-пати за носење : Класичен, халтер и вкрстен бек. Подлога за притискање. Поддршка за подлога. Мазна и удобна ткаенина. Затворање на задната кука и очите. Дополнителни бои на располагање. Безусловна гаранција. Рачно миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво. Не пеглајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи