• Свеж
Трговска марка ликовна уметност лале II Канвас уметност од Марта Гуера

Трговска марка ликовна уметност лале II Канвас уметност од Марта Гуера

DEN 2035.52

Од стока
Во магацинот

Подготвена да биде достапна за квалитетно во различни големини, Марта Гуера ја најде својата страст во крилјата на балетската сцена, фаќајќи ја борбата, вртливата или спин на танчерите. Тој ја пронајде компресијата и благодатта на танцувањето и таа се за inуби. Како како сопруга и мајка, таа ја документира секоја пресвртница, како фотограф, таа го документира животот. Мемории што треба да се разгледуваат за годините што доаѓаат и со тоа доаѓа неморал преку уметноста.

Детални спецификации

Додатоци на производи