• Свеж
Сонувај за мене Универзална кабриолет за креветчето за креветчето за деца, камчиња сива боја

Сонувај за мене Универзална кабриолет за креветчето за креветчето за деца, камчиња сива боја

DEN 687.84

Од стока
Во магацинот

Dream On Me Универзална конвертибилна креветче за креветчиња се користи за да се претвори креветчето во кревет за дете за да помогне да го задржите вашето малечко безбедно и безбедно во фазата на кревет за деца. Сонувај за мене гордо дизајнира и гради мебел за бебиња со висока вредност, кој е изработен од конструкција на цврсто дрво, збирките за мебел за бебиња со сон на мене доаѓаат и во современи и традиционални стилови. Сите парчиња се направени да бидат силни и убави. Ондиверзалниот чувар на сонот за мене може да се користи само со Арло, Либерти, Броди, Алиса, Виолет, Нико, Синергија, Ештон, Адисон, Еден, Jayејден, Клои, Челзи, Чесапикеј, Шарлот, Бејли, Ела, Давенпорт, Кипорт, Кипорт , Алекса, Кејп Таун, Кејлин, Кејп Код, Морган, Бела Роуз, Риџфилд, Спрингфилд, Скајлин, Мило кабриолет со креветчиња. Сон на мене Универзална кабриолет за креветчето за креветчето за деца со димензии на железницата-L20 XW12 XH12. Чуварот на креветчиња ги штити вашите мали деца од случајни падови што лесно може да се прицврсти. Toddler guard rail is used when converting the Arlo, Liberty Brody, Alissa, Violet, Niko, Synergy, Ashton, Addison Eden Jayden, Chloe, Chelsea, Chesapeake, Charlotte, Bailey, Ella Davenport, Keyport, Alexa, Cape Town, Kaylin, Cape КОД, Морган, Бела Роуз, Риџфилд, Спрингфилд, Скајлин, Мило кабриолет со конвертибилни креветчиња во кревет за мали деца. Конструкција на цврсто дрво ги исполнува сите стандарди за безбедност на ASTM и CPSC.

Детални спецификации

Додатоци на производи