• Свеж
Кабел за опашката, компатибилен со граничниот возач на Nissan или страната на патникот, продаден индивидуално

Кабел за опашката, компатибилен со граничниот возач на Nissan или страната на патникот, продаден индивидуално

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Специфично за производи : Директен Fit Quantity Продаден : Продадена индивидуално, меѓусебна размена на дел : 38541, 904608 B400 NOTES : 16 in.Replaces OE Број : 904608 B400 Warnity : 1-годишна гарант за гарантирање на неограничено ниво на милео и потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Со : 2002-2004 граница Svecompatible со : 98-2004 Frontier XE го заменува OE број : 904608 B400. Број на размена на дел : 38541, 904608 B400.

Детални спецификации

Додатоци на производи