• Свеж
Едноставно паметни органски лесни пилешки крилја, Оз

Едноставно паметни органски лесни пилешки крилја, Оз

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Органските пилешки крилја се целосно варени маринирани и се ставаат во торба од 24 мл. Овластен органски. 100% зеленчук диета. Не-ГМО состојки. Нема додадени хормони или стероиди. Пилешкото изведено и собрано во САД. Лесно преполн.

Детални спецификации

Додатоци на производи