• Свеж
DesignArt 'Рурална селска куќа на зелен летен ден' Традиционален часовник од дрво

DesignArt 'Рурална селска куќа на зелен летен ден' Традиционален часовник од дрво

DEN 1200.96

Од стока
Во магацинот

Овој оригинален традиционален часовник со тркалезно дрво woodид се вклопува и во рустични декори, како и во современи простори. Зелен летен ден ликовната уметност е директно отпечатена на дрво со употреба на супериорен квалитет 6 бои УВ мастило,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат вистински оригинален часовник со тркалезни wallидови што го прави фокусна точка на секоја просторија .. Карактеристики. - Стил : Традиционален тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . - пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво . - Број на парчиња : 1. - Големина : Средна, голема, мала. - Боја : Зелена. - Земја на потекло : Канада. - "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обесувате . видете ги опциите паѓаат за достапните големини. Користејќи го мастилото со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. АА "" батерија вклучена со вашата нарачка. Лесно е да се обеси.

Детални спецификации

Додатоци на производи