• Свеж
Sofia Farmsенски женски, Мелиса Флејл Висок пораст влече на фармерки

Sofia Farmsенски женски, Мелиса Флејл Висок пораст влече на фармерки

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

РЕКУРАТЕ РЕТЕРСКИОТ изглед? Во секое време, каде било. Овие фармерки за влечење, пламен од фармерките на Софија се најладното намалување на моментот. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Luce un изгледа Retro Donde Quieras, Cuando Quieras. Estos Jeans Acampanados con stilo f�cil de poner de sofia фармерки tienen el corte m� genial del momento. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук; 28% полиестер; 12% вискоза; 1% спандекс/59% алгод; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар а m�quina. Земја на потекло : Увезен/Арткуло Увоздо. Големина : Моделот е 5? 9? И дали носи големина 4/la Modelo Mide 5? 9? y viste una talla 4. Fit : тенок вклопување низ половината и бутовите; Flare hem/entallado de la cintura a los muslos; Рудо Акампанадо. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 33,5? inseam/tiro alto; 33,5? de largo de Enterepierna. Затворање : стил на влечење; само-вклучена еластична половината за дополнителна удобност/estilo f�cil de poner; Cintura el�stica Recubierta para градоначалник Комодидад. Ocketsебови : 2 џебови на грбот имаат најважни работи; Faux предни џебови/2 Bolsillos posteriores para lo e Sencial; Bolsillos Delanteros Falsos. Зошто ќе го сакаш тоа : Кој рече дека фармерките не може да бидат удобни, никогаш не пробале пар како овој! . Флејр ногата влече фармерки од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни? Носете нешто што апсолутно го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи