• Свеж
Радосен Кејп Код Сликарство печатење на завиткано платно

Радосен Кејп Код Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 253.76

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : -Професионално се протегаше рака. -Арие подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Индеј печатење на платно за уметност. -Галерија завиткана во одржливо, не-воедно дрво. Предмет : -Покажи и земји. Пол : -нетрална. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Фракција уметност. Регион : -Нарет Америка. Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 36 "H x 24 " W x 1.5 "d - големина : -large 33 " - 40 ". Димензии : големина 36 " h x 24 "w x 1,5 " d - целосна висина - горе - Топ до дното : -36 ". Големина 36 " H x 24 "W x 1,5 " d - целокупна ширина - страна на страна : -24 ". Големина 36 " H x 24 "W x 1.5 " Д - целосна длабочина - предна до грб : -1.5 ". Големина 36 " H x 24 "W x 1,5 " D - Севкупна тежина на производот : -7 lbs MAAX6939 Карактеристики Професионално рачно истегната. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Печатење на ликовно платно. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Предмет : Градови и земји. Пол : Неутрален. Боја : повеќебојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Тип на производ : Графичка уметност. Регион : Северна Америка. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (18 "H x 12" W x 1,5 "D) : Small 18"- 24 ". Големина (24" H x 16 "W x 1,5" D) : мали 18 "- 24". Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25"- 32 ". Големина (36" H x 24 "W x 1.5" D) : Голем 33 "- 40". Големина (45 "H x 30" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Големина (60 "H x 40" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 18 "H x 12" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 12 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 "H x 16" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 16 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 30 "H x 20" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 30". Севкупна ширина - страна на страна : 20 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Големина 36 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 36". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 45 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 45". Севкупна ширина - страна на страна : 30 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Големина 60 "H x 40" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 60". Севкупна ширина - страна на страна : 40 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи