• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Chrysanthemums i Canvas Art by Wellington Studio

Трговска марка ликовна уметност Chrysanthemums i Canvas Art by Wellington Studio

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме без обележја, што може да се претстави во различни големини, оваа подготвена, галерија, завиткано уметничко парче, има стилски цвеќиња. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Детални спецификации

Додатоци на производи