• Свеж
Мармонт Хил Високо на лето од Роберт Дикинсон Сликарство за печатење на платно

Мармонт Хил Високо на лето од Роберт Дикинсон Сликарство за печатење на платно

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Професионално рачно истегнување, завиткана во одржливи, не-водени woodarrives, подготвени да го обесат Мармонт Хил „Високо на лето“ од Роберт Дикинсон Сликарство на печатење на платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално рачно испрекинат. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Детални спецификации

Додатоци на производи