• Свеж
Stuple Industries бела хиранганеа цветни букети вазни, сè уште животно сликарство галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Ени Ворен

Stuple Industries бела хиранганеа цветни букети вазни, сè уште животно сликарство галерија завиткана од платно

DEN 671.84

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : растение; Цвеќе; Цвет; Цветниот аранжман; Цветен дизајн; Графики; Образец; Цветен букет; Грнчарство; Вазна; Тегла; Сликарство;. Дизајн од Ени Ворен.

Детални спецификации

Додатоци на производи