• Свеж
Слупел Југозападен Кргс планински врвови Пејзаж за сликање на пејзаж завиткана од платно печатење wallидна уметност, сет од 3

Слупел Југозападен Кргс планински врвови Пејзаж за сликање на пејзаж завиткана од платно печатење wallидна

DEN 2015.20

Од стока
Во магацинот

Колку повеќе, толку подобро, нели? Мулти-парчиња платно сетови помагаат да се пополни целиот wallид со возбуда. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : сет од 3 парчиња, секоја табла е 16 x 1,5 x 20 инчи. Големините на поставување на платно од три парчиња вклучуваат стандард : 3pc, секоја е 11 x 1,5 x 14 големи : 3pc, секоја е 16 x 1,5 x 20 преголема : 3pc, секоја е 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или Потребен е хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : планински, планински опсег, природа, врв, сценографија. Дизајн од JJ Design House LLC.

Детални спецификации

Додатоци на производи