• Свеж
Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Stallion' animalsивотните на фармите - бело, сино

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Stallion' animalsивотните на фармите - бело, сино

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prinks 'Stallion' animalsивотните на фармите - бело, сино, пастув, е вешто изработено модерно уметничко дело од фармата од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на фарма на животни за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и отпорни на мастила на отпорни на висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи